Deri Restorasyonu

Lüks araçların içinin deri ile kaplanıyor oluşu bir tesadüf değildir. Deri daha iyi bir otomobil iç mekanı sağlar. Estetik olarak daha iyi bir görüntü sağlamasının yanı sıra deri koltuklar sürüş deneyimini de daha konforlu hale getirir.

Deri restorasyonu, araçlarda koltukların zamanla yırtılması sonucu kötü bir görünüme sahip olması ve bir türlü temizlenememesi sorununa çözüm getirir. Deri restorasyon, hasar gören kısımların tamirini ve talep ederseniz aracınızın tümünün deri kaplamasını içerir.

Deri restorasyon hizmeti arabanın tümünü kapsayabileceği gibi sadece özellikle yenilenmek istenilen bir parçaya da uygulanabilir. Restorasyon, deri veya kumaş değişimiyle gerçekleştirilebilir. İsterseniz direksiyonu deri kaplayabilir isterseniz de araba tavanının kumaşını değiştirebiliriz. Ayrıca lokal koltuk yırtıklarında da restorasyon hizmeti vermekteyiz.

İletişime Geç

Deri Restorasyonu, fiyatlar ve bayilik hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Neden Deri Restorasyonuna İhtiyaç Duyarsınız?

Otomotiv derisi fabrikada tabaklanmış ve kimyasal maddelerle işlenmiş olsa da zamanla hasar görebilir. Isı, doğrudan güneş ışığı, yoğun kullanım, kazara yiyecek ve içecek dökülmeleri ve aşırı kuruma veya ıslanma arabanın deri veya kumaş kaplamasına zarar verebilir. Böylece derinin rengi solabilir, yırtılabilir ve üzerinde lekeler birikebilir.

Deri Restorasyonuna Hangi Sıklıkta İhtiyaç Duyarsınız?

Bu sorunun cevabı sizin isteklerinize göre şekillenir. Eğer koltuk, direksiyon ve tavandaki biraz hasarı çok da önemsemiyorsanız deri restorasyonunu yalnızca renkler solmaya veya çatlaklar oluşmaya başlandığında gerçekleştirebilirsiniz. Ancak aracınız her an yeni alınmış gibi durmasını istiyorsanız ve hiçbir leke veya çatlağa tahammül edemiyorsanız yılda bir kez deri restorasyonu yaptırabilirsiniz.

deri restorasyonu

Deri Restorasyonunun Fiyatı Nedir?

Deri restorasyonunu yaptırmak için profesyonel yardım alabileceğiniz gibi malzemeleri satın alıp kendiniz de yenileyebilirsiniz. Ancak kendi kendinize restore ettiğinizde almanız gereken pek çok malzeme (kova, vakum, saç kurutma makinesi, süngerler, mikrofiber havlular, tornavida, soket anahtarı seti, ovma fırçası, deri saç kremi ve temizleyicisi, deri yeniden renklendiricisi, araç içi temizleyici vs.) vardır. Bu malzemeleri aldıktan sonra tekrar kullanana kadar paket süreleri dolabilir ve saklaması da güçtür. Ayrıca çok fazla vaktinizi alır ve başarısız olma ihtimaliniz vardır. Bu sebeple deri restorasyonu için profesyonel yardım almanızda fayda vardır. Deri restorasyon fiyatları değişkenlik gösterebilir, en uygun ve en kaliteli hizmeti alabilmek için araştırma yapmanız gerekir.