Soft Color Concept

Soft color concept, arabanızı kendi tarzınıza göre şekillendirmeniz ve arabanızın iç dizaynını ve tasarımını dilediğinizce kararlaştırma imkanını sağlar. Soft color concept sayesinde arabanın iç rengini değiştirebilir, seçtiğiniz iç dizayn ve iç tasarımı uygulayabilir, arabanın tavan ve taban renklerini değiştirebilirsiniz. Bu işlemin tam hayalinizdeki gibi gerçekleşebilmesi için profesyonel bir ekip tarafından 1. kalite boyalarla uygulanması gerekir. Ayrıca profesyonel ve deneyimli bir ekip size renk seçimlerinde yardım edebilir ve dizayn konusunda önerilerde bulunabilir. Soft color concept, aabanın iç dizayn ve tasarımını önemli ölçüde değiştiren bir işlem olduğu için öncesinde restorasyon ve parça değişimi uygulamalarının da yapılması oldukça mantıklıdır.

İletişime Geç

Soft Color Concept, fiyatlar ve bayilik hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Soft Color Concept’in Avantajları

Renk, arabanız için vermeniz gereken en önemli kararlardan biridir. Çoğu insan dış cepheye daha fazla dikkat eder ve genellikle arabanın içindeki rengin önemini gözden kaçırabilir.

Peki bir arabanın iç rengi neden önemlidir? Basitçe söylemek gerekirse, bir arabanın diğer birçok özelliği gibi, konu arabanızla satış veya ticaret söz konusu olduğunda, renk kaçınılmaz olarak arabanın kalan değerinde rol oynayacaktır. Şık bir renk veya kumaş seçmek, özellikle müşteriler vinil kaplamalar gibi özelleştirme seçeneklerini değerlendirdiklerinde arabanızın daha pahalı görünmesine bile neden olabilir.

Arabanız kişiliğinizi ve zevkinizi yansıtır. İç mekan sizi büyülemiyorsa sürüşünüzün keyfini çıkarmanız oldukça zordur.

soft kaplama fiyat

En Çok Tercih Edilen İç Tasarım Renkleri

Hangi renklerin birbirine uyduğundan veya arabanız için hangi rengin en iyi sonuç vereceğinden emin değilseniz, hangi renklerin birlikte iyi durduğunuzu anlamak için bizimle iletişime geçebilir ve size bu konuda yardımcı olabiliriz.

En iyi iç otomobil rengini seçerken önemli bir ipucu, otomobilin dış rengi ile uyum yakalamaya çalışmaktır. Arabanız için iç renk seçmenin güzelliği, hiçbir sınırınızın olmayışıdır. Müşteriler genellikle çeşitli kombinasyonlar veya renkler ve malzemeler seçerek otomobillerdeki döşeme gibi belirli özellikleri özelleştirebilirler. Popüler renk şemaları arasında siyah-gri, beyaz-bej, siyah-kırmızı, siyah-gümüş ve diğerleri bulunur. Rengin koyu mu açık mı olduğuna karar verirken koltukların kirlenme sıklığını da göz önünde bulundurabilirsiniz. Eğer arabaya daha fazla ruh katmak istiyorsanız renkten sonra malzemeleri de seçmeye başlamanız gerekir.