1. Bayilik veriyor musunuz?

Evet şuan aktif işleyen 200+ bayiliğimiz bulunmaktadır. Bayilik dağıtımına devam etmekteyiz.

2. Garanti veriyor musunuz?

İşimize güveniyoruz ve yaptığımız bütün işlemlere 3 yıl garanti veriyoruz. Güveninizi boşa çıkartacak olur isek ücret almıyoruz.

3. Sulu kaplama – Desen kaplama – Krom Kapla gibi kaplamaların ömrü ne kadar?

Yaptığımız kaplamalar kesinlikle dökülmez ve soyulmaz fakat bu servis için kısıtlı hayat boyu garanti veriyoruz. Korkusuzca araba yıkama servisine gidebilirsiniz, fakat arabanızın boyasının nasıl korunması gerekiyorsa, Sulu Kaplamalar içinde aynı korumalar ve bakımlar yapılmalı.

4. Metal kaplamalar yapıyor musunuz?

Altın dışında farklı metal kaplamalar da yapıyor musunuz?

Bakır, krom, gümüş, bronze, altın dört renkte (beyaz /yeşil/pembe/kırmızı) siyah krom, ve karbonu altın kaplama şuanda yaptığımız kaplamalar arasında.

5. Altının rengi atar mı?

Hem evet, hem hayır. Evet çünkü, kullandığımız ham madde %100 24 ayar saf altın, gümüş, bronze, krom vs. Hayır çünkü, 24 ayar altın kaplama aksesuar veya bir eşya sipariş ettiğinizde bizim fiyatımızdan çok daha fazla bir ücrete mal olacaktır.Buna ek olarak, arabanızın amblemini, musluklarınızı veya kapı kollarınızı kaplarken yerinden söküp tekrar monte etmek için uğraşmadığımız için hem zamandan tasarruf ediyorsunuz hem de arabanızın boyasına ve kaportasına hiç bir zarar gelmemiş oluyor.

6. Sulu kaplamada boyut?

Sulu kaplama yapılacak ürünlerde boyut sınırı var mı?To top
Boyut konusun’da kesinlikle Real Gold’da sınır yoktur istediğiniz boyutlara kaplama yapılır.

7. Sulu kaplama ömrü ne kadar?

Yaptığımız kaplamalar kesinlikle dökülmez ve soyulmaz fakat bu servis için kısıtlı hayat boyu garanti veriyoruz. Korkusuzca araba yıkama servisine gidebilirsiniz, fakat arabanızın boyasının nasıl korunması gerekiyorsa, Sulu Kaplamalar içinde aynı korumalar ve bakımlar yapılmalı. Gerekli bakımlar yapıldığında, kaplanan alan ömür boyu zarar görmeyecektir.
Araba boyası örneğinde olduğu gibi, aynı şey cep telefonlarında, müzik aletlerinde, golf sopalarında, mutfak/banyo armatürlerinde ve birçok farklı eşyada da geçerlidir. Ne kadar bakımını yaparsanız üzerindeki kaplama o kadar dayanıklı kalır.

8. Sulu kaplama yaptırmak pahalı mı?

Hayır. Ücretlendirme bir araba boyası gibidir. Çünkü atar atılır. Atıldıktan sonra desen kaplama filmi parçanın üzerine aktarılır. En son aşamada ise vernik atılır.

9. Soft Boya Kaplama Sektör Dağılışı

Otomotiv ve kuyumculuk sektöründe yoğun olarak kullanılmaktadır.

10. Real Soft Boya neden oluşuyor?

Real soft kaplama, boya, inceltici ve vernik ve sertleştiriciden oluşur

Bu boya birçok malzemenin deri, suni deri, kumaş, kadife vb. malzemeler ile kaplaması yerine geçmektedir. Dolayısıyla diğer kaplamalarda oluşan yırtılma, tek parçada döşenmeme, balon yapma, vb. olumsuzluklar da ortadan kalkmış olmaktadır.