Göğüs Kaplama

Göğüs Kaplama

Arabalarda göğüs kaplama işlemi pek çok aşamayı içerisinde barındırır. Göğüs kaplama ile arabanın deforme olmuş ve eskimiş parçaları yenilenir ve ilk günkü görüntüsünü kazanır. Göğüs kaplama işlemi ile arabadaki tuş takımındaki silinmiş yazı ve logolar yenilenir, teyp tuş takımı, klima paneli tuş takımı, dörtlü düğme seti tuş takımı ve cam açma tuş takımı restore edilir. Böylece araba, detaylı bir şekilde yenilenmiş olur ve aldığınız günkü gibi şık görünür.

Bu metni okuyarak kendi tarzınızı arabanız üzerinden göstermenizi sağlayan göğüs kaplamanın nasıl yapıldığı, avantajlarının neler olduğu ve fiyatı hakkında detayları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

İletişime Geç

Göğüs Kaplama, fiyatlar ve bayilik hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Göğüs Kaplama Nasıl Yapılır?

Arabaların her restorasyon veya parça değişimi işlemi öncelikle deforme parçaların tespit edilmesi ve incelenmesiyle başlar. Bu sayede işleme başlamadan önce müşteriye yenilenecekler hakkında detaylı bir şekli bilgi verilebilir ve fiyat üzerine konuşma gerçekleşebilir.

Göğüs Kaplamanın Avantajları

Göğüs kaplama arabanın göğüs kısmı sadece hasar aldığında bunu düzeltmek için değil aynı zamanda daha şık bir görüntü elde etmek için de tercih edilebilir. Deri kaplama, sürüş deneyimi esnasında konforu artırmakla beraber arabanıza bir renk ve tarz katar.

Deri kaplama, kumaş kaplamadan daha pahalı olsa da araba kullananlar tarafından her zaman sıklıkla talep edilmektedir. Deri kaplama, ipeksi dokunuş, hoş bir koku ve konfor seviyesini yükseltmesiyle öne çıkar. Ayrıca deri göğüs kaplamaya sahip araçların satılması daha kolaydır ve satış fiyatı da yükselir.

Deri göğüs kaplamanın bazı avantajlarını şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Leke tutmaz.
  • Temizlemesi kolaydır.
  • Araç içinde her zaman yeni araba kokusu bulunur.
  • Satış değerini yükseltir.
Göğüs Kaplama Fiyatları

Göğüs Kaplamanın Fiyatı

Diğer tüm restorasyon ve parça değişimi konularında olduğu gibi göğüs kaplamada da net bir fiyat belirlemesi oldukça güçtür. Kullanılan derinin kalitesi, işlem esnasında gösterilen özen ve derinin rengi gibi pek çok faktör göğüs kaplamanın fiyatını etkiler. Bir kez uyguladıktan sonra uzun yıllar boyunca güvenle kullanabileceğiniz göğüs kaplama işlemini yaptırmadan önce işletmeleri detaylıca incelemenizi ve hem fiyat hem de hizmet kalitesi bakımından araştırmanızı tavsiye ederiz.