Ekran Restorasyon

Ekran Restorasyonu Ne İşe Yarar?

Arabaların ekranı genellikle LCD veya LED ekrandan yapılır. Dokunmatik ekran, standart dokunmatik ekranlardan biraz daha sert bir ekrana sahiptir ancak ekran yine de çizilebilir. Bir ekran koruyucu bu tür hasarı önleyebilir. Ancak ekran koruyucu kullanmak istemiyorsanız ve bir hasar oluştuysa ekran restorasyonu, sizin için tek çözümdür.

Ekran restorasyonu sayesinde, dokunmatiği bozulmuş, fiziksel olarak hasar görmüş, açıldığında beyaz veya boş ekran gösteren ve işlem görmeyen araba ekranlarınızı yenileyebilirsiniz.

İletişime Geç

Ekran Restorasyon, fiyatlar ve bayilik hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Araçlarda bulunan ekranlar, oldukça kullanışlıdır ve arabaya hoş bir görüntü katar. Araç ekranlarının işlevi günden güne artmaktadır. Ancak bu ekranlar dış faktörlere bağlı olarak hasar görebilirler. Ekranların en yaygın hasarı kılcal çizilmelerdir. Bunun haricinde kırıklar ve çatlamalar da meydana gelebilir.

Ekran restorasyonu sayesinde NBT ekran demontajı, ekrandaki çiziklerin giderilmesi, ekrandaki lokal kararmaların düzeltilme ve ekran çerçevesinin yenilenmesi mümkündür.

Neden Ekran Restorasyonuna İhtiyaç Duyulur?

Ekranların hasar görmesine sebep olan pek çok faktör vardır. Örneğin uzun tırnaklarla ekrana dokunulması zamanla kılcal çiziklere yol açar. Ayrıca oto kuaförlerde ekranı temizlemek için kullanılan kimyasallar, ekrana zarar verir ve zamanla kararmasına yol açar. Ekrana zarar veren başka birçok unsur da sayılabilir. Ancak bunu dert etmenize gerek yoktur çünkü çözüm çok basittir. Yalnızca 2 saatte NBT ekranının yerinde sökülmesi ve yeni ekranın aracınıza yerleştirilmesiyle  yepyeni bir ekrana ulaşabilirsiniz.

Ekran Restorasyonu Fiyatları

Ekran Restorasyonunun Fiyatı Nedir?

Ekran restorasyonunun fiyatı taleplerinize göre değişkenlik gösterir. Farklı işletmeler birbirinden farklı hizmetler sunar ve bu hizmetlere bağlı olarak dokunmatik ekranın kalitesi ve hassasiyeti de birbirinden farklı olur. Bu sebeple taleplerinizi gözden geçirmeniz ve buna bağlı olarak bir bütçeye karar vermeniz önemlidir.

Yedek parçaları satın almadan veya restorasyon hizmeti sipariş etmeden önce bizimle iletişime geçmeniz gerekmese de hangi onarım sürecinin sizin çıkarınız için en uygun olduğunu belirlemenize yardımcı olacak soruları yanıtlamaktan mutluluk duyarız. Aracınızın ayrıntılarını ve taleplerinizi bize bildirdiğiniz takdirde size en uygun restorasyon işlemini ve ekranı bulabilir ve fiyat üzerine detaylı bir şekilde konuşabiliriz.