Plastik Aksam Restorasyon

Aracınızın üzerinde siyah plastik parçaların solmaya başlaması, tamponun siyah veya daha gri görünmeye başlaması ve daha birçok işaret aracınızın restorasyona ihtiyaç duyduğunun belirteçleridir. Neyse ki arabanızın herhangi bir bölgesinin restorasyonu veya parça değişimi oldukça kolay bir işlemdir. UV ışınlarına, yağmura, toza, yol kirine veya normal aşınma ve yıpranmaya maruz kalan araçlar, plastik kaplama parçalarında oksidasyona maruz kalacak ve arabanızda çirkin bir iz bırakacaktır. Bu sebeple plastik aksam restorasyonu, aracınızın yeniden şık görünebilmesi için önemli bir unsurdur.

Plastik Aksam Restorasyonu Nedir?

Plastik aksam restorasyonu, siyah plastiği ve süs parçalarını yeni gibi bir görünüme kavuşturmak için tasarlanmış araba bakım işlemidir. Bu işlem profesyoneller tarafından uygulandığında plastik aksamı boyamaktan ve kusurları örtmekten daha fazlasını yapar. Düzgün uygulandığında bu restorasyon işlemi, plastiği besler ve hatta hava koşullarınıza bağlı olarak birkaç ay onu korur.

İletişime Geç

Plastik Aksam Restorasyon, fiyatlar ve bayilik hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Plastik Aksam Restorasyonu Nasıl Yapılır?

Lityum Trim Serumu, plastikleştiriciler ve polimerlerle formüle edilmiştir. UV ışınlarına, yol tuzlarına ve diğer zarar veren unsurlara maruz kalmanın bir sonucu olarak, bu elementler zamanla bozulur ve plastik aksama oksitlenmiş, rengi bozulmuş bir görünüm verir. Bu hammaddelerin plastik aksama tekrar koyulmasıyla sadece lekeler kapatılmakla kalmaz aynı zamanda sorun çözülmüş olur.

Trim Serum’daki plastikleştiriciler, arabanızın plastik aksamının gözenekleri tarafından kolayca yeniden emilir ve ne kadar çok uygularsanız o kadar çok iyileştirir ve onarır. Bir tek onarmakla kalmaz, sorunu çözdükten sonra bir süre aksamınız için kalkan görevi görür. Böylece aracınızın plastik aksamı uzun süre parlak görünür ve temizlemesi oldukça kolaylaşır.

Plastik Aksam Restorasyon Fiyatları

Plastik Aksam Restorasyonunu Yaptıracağınız İşletmeyi Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Piyasada bulunan çoğu plastik aksam restorasyon işletmeleri benzer özelliklerin reklamını yapar. Seçim yaparken dikkat etmeniz gereken ilk nokta kullandıkları ürünün yağ bazlı veya su bazlı oluşudur. Silikon bazlı restratör kullananlardan kaçınmanız önemlidir çünkü bunlar, çok kısa süreliğine etkilidir. Ayrıca müşteri yorumlarını da dikkate alabilirsiniz. Plastik aksam restorasyonu, yalnızca lekelerin üstünü boyama değildir ve işlemden sonra yağlı bir yüzey kalması da sizi memnun etmeyecektir. Bu sebeple araştırmanızı yaptıktan sonra restorasyonu gerçekleştirirseniz sonuçlar sizi mutlu edecektir.