Direksiyon Deri Kaplama

Deri araba koltuklarınız varsa aracınızın geri kalan döşemesini en iyi deri kaplamalarla tamamlamak oldukça mantıklıdır. Deri direksiyon simidi, sürüş sırasında ellerinizi sürekli sürtünmeden korumada ve direksiyon simidini sert güneş ışığından korumada çok önemli bir rol oynar. Dahası, deri zarif görünür ve sürüş esnasında size hoş bir his verir.

Direksiyon Deri Kaplamanın Avantajları

Öncelikle direksiyon deri kaplama, daha iyi kavramayı sağlar. Hakiki deri kaymaz ve yumuşaktır. Size daha iyi bir tutuş sağlarken aynı zamanda ellerinizi sıcak veya soğuk direksiyon simidinden korur. Gelişmiş kontrol için kaygan bir direksiyon simidi için en iyi seçenektir. Ayrıca deri kaplama, yüksek kalitedir. Deri, kurulumu en kolay ve en dayanıklı direksiyon simidi türüdür. Genel olarak plastik, sentetik veya kauçuk muadillerinden daha pahalı olmasının nedeni de budur.

Direksiyon deri kaplamanın önemli bir avantajı ise sürüş konforunu yükseltmesidir. Deri, dokunulduğunda yumuşaktır ve sağlam olduğunu hissettirir. Uzun yolculuklar için uygundur ve bazı tasarımlar, sürücü yorgunluğunu en aza indirmek için avuç içine masaj yapar. Son olarak deri kaplama, direksiyona ve dolayısıyla araca şıklık katar. Deri, bir aracın iç kısmında zarif görünür. Eski bir arabayı daha çekici gösterebilir. Deri direksiyon simidi, deri koltuk kılıfları ile eşleştirildiğinde daha da iyi görünür.

İletişime Geç

Soft Boya Kaplama ve Deri Kaplama, fiyatlar ve bayilik hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Deri Kaplama Direksiyon Seçimi

Seçim yaparken direksiyonun boyutuna dikkat etmeniz gerekir. Direksiyon boyutuna karar verirken hem konforunuzu hem de aracınızın büyüklüğünü göz önünde bulundurmalısınız. Diğer bir unsur ise deri kaplamanın hava şartlarına dayanıklılığıdır. İyi bir deri kaplama hava koşullarındaki değişimlere rağmen ellerde serin bir his bırakır. Ayrıca sürüş sırasında daha iyi kavrama için kaymayan bir kaplama seçin. Deri kaplamalar zaten en iyi tutuşu sağlar ancak konturlu ve kabartmalı tasarım, engebeli yollarda ve virajlarda giderken direksiyonu kontrol etmek için daha iyi tutuş sağlar.

Sürüş koşullarınızı ve yaşadığınız bölgede yaşadığınız hava durumunu göz önünde bulundurun. Soğuk kış aylarında ellerinizi sıcak tutmak için bazı kılıfların içine ısıtıcılar yerleştirilmiştir. Ayrıca, bazılarında uzun yolculuklar sırasında konforu artırmak için tasarlanmış yüksek teknoloji ürünü jel dolgulu dolgu malzemeleri bulunur. Son olarak aracınızın iç görünümünü tamamlayan veya zevkinize ve tercihinize uygun bir kaplama seçin. Böylece direksiyon deri kaplama ile hem konforunuzu artırabilir hem de şık bir görünüm elde edebilirsiniz.