Soft kapla firması olarak Soft Kaplama Bayilik, sulu kaplama, altın kaplama ve krom kaplama gibi sektörler içerisinde yer verdiğimiz hizmetlerle dikkat çekmekteyiz. Tüm Avrupa’da ve Orta Doğu ülkelerinde faaliyet göstermekteyiz. Profesyonel bir kaplama ve üretici şirketi olarak müşterilerin ihtiyaçlarına uygun kaplama makineleri ve soft boya hizmetlerini ekonomik fiyatlarla sunuyoruz.

Sunduğumuz hizmetler, verdiğimiz uygun fiyat, uzman kadromuz ve iş deneyimimiz ile piyasanın öncü ve rakipsiz isimleri arasında yer alıyoruz. Soft Kaplama sektöründe bayilik veren firmalar arasında en çok tercih edilenler arasında en başta geliyoruz. Kullandığımız tüm soft boya, soft kaplama makinelerini  garantili ve sertifikalı olarak tüketicilere sunuyoruz.

Bizimle iletişime geçmek için bizi telefonla arayabilir ya da ilgili formdan bize mesaj bırakabilirsiniz.

Telefon: 0 212 698 85 60

Soft Kaplama Bayilik Yüksek Yatırım Gerektirmeden Kendi İşinizi Kurma Fırsatı

Firma girişimcilerine yüksek yatırımlar gerektirmeden komple bir tesise sahip olabilme olanağı sunmaktayız.  Kaplama tesisi kurmak için yüksek rakamlar ödemeden, ofisinizde ya da mağazanızda kolaylıkla kullanabileceğiniz teknik ile yüksek gelir imkanı sağlayan markanın gerektirdiği bayilik yatırım rakamı ile ilgili olarak telefonla bilgi alınabilmektedir.

Soft Kaplama Bayilik Eğitimi

Alanında uzman ve 25 seneden fazla deneyime sahip kadromuz ile kaplama eğitimleri vermekteyiz. Kaplama eğitimimiz ile kaplama yaparken dikkat etmeniz gerekenler, her bir parçanın nasıl restore edileceği ile ilgili bilgiler gibi birçok deneyime sahip olacaksınız.

Örnek Eğitim:

Tuş kaplama makinesi ve eğitim paketi eğitimin içerisinde;

 • Eskimiş, aşınan oto teyp tuşlarını fabrika çıkışlı haline döndürebilirsiniz
 • Tüm araç markalarının cam açma ve kapama tuşu, klima kontrol tuşları, tüm takımları ilk günki gibi fabrika çıkışlı hali ile restore edebileceksiniz.
 • Araç ve araç dışı her türlü plastik aksamları restore edebilir, yazı, renk ve logo gibi özellikleri ilk günki haline çevirebilirsiniz.

Tam eğitim süreci ;

 • Profesyonel Ürün Analizi
 • Fiyat ve Zaman Yönetimi
 • Kimyasal Temizlik
 • Kaplamaya Hazırlık
 • Tamir ve Boyama
 • Markalamaya Hazırlık
 • Lazer Makinesi Kullanımı
 • Lazer Makinesi Bakımı
 • İşi Tamamlama
 • Teslim Etme

Soft Kaplama Bayilik Avantajları

Soft Kaplama Bayilik girişimcilerinin 1000’in üzerinde bayiliğe sahip bir markanın isminden ve deneyimlerinden yararlanma fırsatına sahip olmaktadır. Bu sayede her yeni işletmede karşılaşılan riskleri azaltma avantajını yaşayacaklardır. Uyguladığımız  kaplama tekniğinin satışında piyasada öncü bir konumda bulunmaktadır. Bu da Soft Boya Kaplama Bayilik alan girişimcilerin çok rağbet gören bir marka ile işbirliği yapmasını ve büyük bir karlılığa erişmesini sağlamaktadır. Yenilikçi bakış açısına sahip olan firma kullandığı son teknoloji makineler ve altyapı ile hizmet standartlarını sürekli yükselterek müşteri memnuniyetini maksimumda tutmaya çalışmaktadır.

Müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun tasarım ve kaplama çözümlerini, hem yaratıcı hem de ekonomik olarak sunması nedeni ile gün geçtikçe daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşmaktadır. İletken olmayan plastik, cam, ahşap gibi ürünlerin de altın ya da gümüş kaplamasına olanak veren setleri ile müşterilerden gelebilecek her türlü talebi en uygun koşullarla çözümleyen marka, bayilerine karşılaşabilecekleri her sorunda sınırsız destek sunmaktadır. Ayrıca reklam faaliyetleri ile de desteklediği girişimcilerini kendi geniş ailesinin bir parçası olarak görmekte ve karlılıklarını artırmak için düzenli olarak önerilerde bulunmaktadır.

Soft Kaplama Bayilik Ön Kayıt Formu