Tuş Takım Restorasyonu

Pek çok tuş takımı oldukça uygun bir fiyata satın alınabilir ancak gerçekten sevdiğiniz bir klavyeye sahipseniz küçük bir onarım yapmayı düşünmelisiniz. Tuş takım restorasyonu gerçekten basit bir işlemdir ve kısa bir sürede gerçekleştirilebilir.

Tuş takım restorasyonu ile silinmiş, deforme olmuş, kaybolmuş ve yıpranmış tuş takımlarını, parça değişimi olmaksızın yenilemek mümkündür. Parça değişimi olmadığı için bu işlem, oldukça makul bir fiyata uygulanabilir. Tuş takımı restorasyonu ile silinmiş tuş takımlarının, arabalardaki teyp tuş takımlarının, klima paneli tuş takımlarının, dörtlü düğme setinin ve cam açma tuş takımlarının restorasyonu gerçekleştirilebilir. Restorasyon işlemi, deforme olmuş parçaların tespit edilmesi, bu konuda müşterilerin bilgilendirilmesi ve fiyat belirlemeyle başlar. Anlaşma sağlandıktan sonra deforme parça sökülür ve işlem, parçanın üzerinde gerçekleştirilir. Parça sökülmeden restore etmek mantıklı değildir. Restorasyon işlemi boyunca yapışkan ve sticker gibi kalıcılığı olmayan ve geçici çözümler sunan maddelerin kullanımından uzak durmak gerekir. Restorasyon işi tamamlandıktan sonra parça, güvenle yerine yerleştirilir. Böylece uzun süre kullanıma devam edebilirsiniz.

Araç tuş takım restorasyonunu yaptırmadan önce hizmeti alacağınız yeri detaylı bir şekilde araştırmanız önem arz eder. Bu sayede kaliteli bir hizmet alacağınızdan ve tuş takımını yıllarca kullanmaya devam edeceğinizden emin olabilirsiniz.

İletişime Geç

Tuş Takım Restorasyonu, fiyatlar ve bayilik hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Araç Tuş Takım Restorasyonu

Araç tuş takım restorasyonu ile aracınızdaki aşınmış, deforme olmuş, eskimiş ve yıpranmış tuş takımlarını yeniymiş gibi kullanabilir ve ilk günkü hallerine dönmelerini sağlayabilirsiniz. Aracınızın markası ya da sınıfı ne olursa olsun cam açma- kapama düğmelerini, klimi kontrol paneli düğmelerini ve trim aksanını yenileyebilirsiniz ve restorasyon işleminden sonra bu düğmelerin üzerindeki yazı ve logolar yenilenmiş olsa da eskisiyle aynı font ve büyüklükte olacaktır. Araç tuş takım restorasyonu, araç içindeki tüm plastik parçaları, tüm yazı ve grafikleri yenilemeyi, soyulmuş ve rengi solmuş boyaları eski haline getirmeyi içerir.

Araç tuş takım restorasyonuna başlamadan önce bir analiz süresi vardır ve bu analiz, oldukça önemlidir. Bu sebeple de detaylı ve dikkatli bir şekilde gerçekleştirilmelidir. Analiz süreci, müşterinin isteklerinin sorgulanmasıyla başlar ve sonucunda bir fiyat belirlenir. Analizden sonra kimyasal temizliğin yapılması ve araç tuş takımının boyaya hazırlanması gerekir. Ardından takımın tamir ve boya işlemleri başlar. Bunu markalamaya hazırlık takip eder ve bu aşamada lazer makinesi kullanımı ve bakım gerçekleşir. Müşterinin tüm istekleri uygulandıktan ve araç tuş takımının genel bakımı sona erdikten sonra ürün teslimi gerçekleştirilebilir.

Araç tuş takımı restorasyonuna duyulan ihtiyaç, dış etkenlere bağlı olarak ve doğal sebeplerle meydana gelecektir. Belirli aralıklarla bu işlemin gerçekleştirilmesi hem aracınızın şıklığını artıracak hem de tuş takımını kullanma sürenizi uzatacaktır.

Araç tuş takım restorasyonu, hayal gücünüzü dilediğinizde kullanabileceğiniz bir aşamadır. Renkleri, yazı fontlarını ve logoları değiştirebilir, arabanıza LED ışıklar ekleyebilir ve arabanıza eğlenceli detaylar ilave edebilirsiniz.

Tuş Takım Restorasyonları

Araç Tuş Takım Restorasyonu Fiyatları

Araç tuş takımı restorasyonunu kendi kendinize yapabilmeniz için piyasada cihazlar Soft Kapla – Soft Kaplama satılmaktadır ancak bu cihazların fiyatı oldukça yüksektir ve restorasyonu nasıl yapacağınızı öğrenmeniz de oldukça güçtür. Ayrıca bu makinelerin maliyeti, bir tek cihazın kendisiyle de sınırlı değildir. Cihaz, elektrik dalgalanmalarından etkilenmesin diye bir güç kaynağı, boya tabancası ve kompresör de satın almanız gerekir. Bu sebeple belirli aralıklarla tuş takımınızı restore ettirmek istiyorsanız bunun için isteklerinize uygun bir işletme bulmanız daha mantıklıdır. Sizi hem yüksek bir maliyetten hem zaman kaybından hem de başarısız olma ihtimalinden Soft Kapla – Soft Kaplama koruyacaktır.

Tuş Takım Restorasyonu Fiyatları

Araç tuş takımı restorasyonu fiyatları değişkenlik göstermektedir ancak dilediğiniz restorasyonları gerçekleştirecek ve karşılanabilir ve bütçe oluşturacak yerler bulmanız çok da güç değildir. Restorasyon işleminden sonra araç tuş takımının ömrünü uzatmak için araç içi temizliğe dikkat edebilir ve aracınızı kimyasallarla temizlememeyi tercih edebilirsiniz. Ellerinizdeki terin asidik içeriği, tuşlara bulaşıp onları zamanla deforme edebilir. Elleriniz terliyken, kirliyken ve yediğiniz yemekler sebebiyle yapışkanken araç tuş takımına dokunmamanızda yarar vardır. Tırnakların uzun olması da tuş takımının restorasyon ihtiyacını artırabilir. Uzun tırnaklar, tuşlara her dokunduğunuzda boyanın küçük bir kısmını alıp götürecektir. Ayrıca tuşların daha parlak görünmesi için kullanılan ürünler, yağlı bir tabaka oluşturur ve bu tabaka tozları çekerek tuş takımının deforme olmasını hızlandırır.

Son olarak araç tuş takımı restorasyon fiyatlarını araştırırken işletmelerin sizinle kurduğu iletişimi de göz önünde bulundurmanız faydalıdır. Bu sayede restorasyon sürecinin sizin isteklerinize göre şekilleneceğinden emin olabilirsiniz.